İngilizce Hikaye Yazarak Haftalık 100$ Kazanmak!

avatar

internetblogu

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dünya üzerinde pandemiden dolayı herkes evlerine kapanmış durumda. İşte bu durumu fırsata çevirebilirsiniz. İnternet üzerinden para kazanarak. Peki internetten nasıl para kazanılır? İnternetten para kazanmak için ne yapmanız gerekiyor?

İngilizce hikayeler yazarak haftalık ortalama 100$ kazanabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız. İngilizce hikaye yazmak gözünüzü korkutmasın. Eğer bu işi yapmaya başlarsanız ileriye yönelik kendinize büyük bir yatırım da yapmış olursunuz.

Günde ortalama 1-2 saatinizi alacak bu iş size hem kısa vadede hem de uzun vadede çok güzel bir getiri sağlayacaktır.

İngilizce Bilmiyorum Nasıl Yapacağım?

Hiç telaşlanmayın, bunun için internette bir sürü kaynak mevcut. Hatta sizler için ingilizce eğitim serisi bile seçtik.

Bu eğitim serisini günlük olarak ciddi bir şekilde çalışırsanız, çok kısa sürede ingilizceyi sıfırdan ileri seviyeye öğrenmiş olursunuz. Tabi ki bu eğitim ile kalmayın sizlerde araştırarak kendinizi geliştirmeye devam edin.

Unutmayın her işi başarmanın sırrı azim ve istikrardan geçiyor. Eğitimlerinizi güzelce izleyin, boş vakitlerinizi değerlendirin. Daha sonra kendinizi denemek adına ufak ufak işler almaya başlayın.

İngilizce Hikaye Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

1 – Kendinize Ait Bir Blog Açabilirsiniz

İngilizce hikayelerinizi yayınlayabileceğiniz kendinize ait bir blog açabilirsiniz. Başlangıç için domain + sunucu ücreti ödeyerek kendi blogunuzu açmak hiçte zor değil. Kendi blogunuzu açtıktan sonra günlük düzenli olarak hikayelerinizi yayınlayın.

Bir süre sonra google adsense ile blogunuza reklamlar ekleyerek yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Ayrıca sitenize sponsor bulabilir veya satış ortaklığı yapabilirsiniz. Kendinize ait bir blogunuzun olması site büyük bir gelir kapısı açacaktır.

2 – Başkalarının Blogları İçin Yazın

Evet, kendi blogunuzu açıp gelir elde etmeyi beklemek zaman alabilir. Hızlı bir şekilde ilerlemek istiyorsanız başkalarının blogları için ingilizce hikayeler yazabilirsiniz. Kendinize 100 kelime için ortalama fiyat biçtikten sonra düzenli olarak işler alabilirsiniz. Bir süre sonra devamlı olarak çalıştığınız kişiler olacaktır.

3 – Hazır Hikayeler Stoklayın

Bu da yine başkası için yazdığınız hikayeler gibi bir seçenek. Fakat burda önceden hazırlamış olduğunuz ingilizce hikayeleri satışa çıkaracaksınız. Bir çok freelance sitelerinde veya webmaster forumlarında yazmış olduğunuz ingilizce hikayeleri rahatlıkla satabilirsiniz.

4 – İngilizceyi Sonuna Kadar Kullanın

Başlıkta da belirttiğimiz gibi ingilizce dilini sonuna kadar kullanın. Çeviriler yapın, tercümanlık yapın, ingilizce hikayeler yazın, ingilizce makaleler yazın. Bunun gibi bir çok fazla seçeneğiniz mevcut.

İngilizce Hikaye Yazmanın Faydaları Nelerdir?

Kendinizi bu alanda geliştirip ingilizceyi profesyonelce kullanabilirsiniz. İngilizce hikayeler yazarak gelir elde edebilirsiniz. Evinizden veya her hangi bir yerden sadece bilgisayar ve internet sayesinde her yerde çalışma imkanına sahip olursunuz. Ağınızı genişletip yeni insanlarla tanışmış olursunuz. Yeni insanlar tanımak bilgi alışverişinizi arttıracaktır.

Sıradaki içerik:

İngilizce Hikaye Yazarak Haftalık 100$ Kazanmak!