Hakkımızda

internetblogu.com görüşlerin paylaşıldığı bir ortamdır. İnternet’in en güzide özelliklerinden biri olan etkileşimli iletişim gücünü de kullanarak fiziksel anlamda gelişimi, değişimi ve paylaşımı hedeflemektedir.

Kısacası, fikir üretmek, edinmek ve paylaşmak için buradayız.

» KÜNYE

Site içeriği internetblogu.com yazarlarının yazmış olduğu makaleler ve sitede bulunan yazıları daha doyurucu ve zengin hale getiren yorumlar yapan ziyaretçiler tarafından üretilmektedir.

Sitemizin içeriğinden fayda sağlayan herkes, aynı zamanda internetblogu.com’un içeriğini üreten, gelişmesini sağlayan kişiler olabilirler. Belli bir görüş, ideoloji çevresinde toplanmış bireylerden oluşan kapalı bir kutu değildir.

Yukarıda tasvir edilen kurgu, bu fikir paylaşım ortamının daha demokratik, daha özgür ve herhangi bir “kalıp” ayrımı yapmaksızın her düşüncenin, her bakış açısının bir ortamda bulunmasını sağlamaktadır.

Eğer siz de fikirlerinizi paylaşmak, kendinizi ifade etmek, yeni bakış açıları edinmek istiyorsanız  İletişim formumuz üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kullanım Şartlarımızı ya da Gizlilik ve Güvenlik politikamızı incelemek isterseniz ilgili metinlere tıklayarak sayfalara ulaşabilirsiniz.

Lütfen her türlü soru, sorun, görüş ya da öneriniz için İletişim formumuz üzerinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.