Kullanım Şartları

İÇERİK KULLANIMI

internetblogu.com üzerindeki içerikler kullanıcıları tarafından ‘ticarî amaçlarla olmamak kaydıyla’  ve kaynak gösterilerek kullanılabilir. İçeriği kullanmak için yazının altında ilgili yazının internetblogu.com adresinden alındığını belirten bir bağlantı bulunmalıdır. Bu bağlantının yazı boyutları, ilgili yazının boyutlarından daha küçük ya da silik olamaz.

DIŞ BAĞLANTILAR

internetblogu.com adresinde ticarî ya da içerik zenginliği amacıyla bazı sitelere bağlantılar verilebilir. Ancak internetblogu.com sitesinin bu bağlantılar ile herhangi bir ilgisi yoktur. Bağlantıların ait olduğu sayfalara erişim ve güvenlik sorumluluğu tamamen kullanıcıdadır.

ÇEREZLER

internetblogu.com internet adresinin iş ortağı konumunda bulunduğu Google, vb. siteler internetblogu.com üzerine yerleştirilmiş olan kodları aracılığı ile çerez kullanabilirler. internetblogu.com adresinde bulunan sitenin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

SORUMLULUK

internetblogu.com adresini ziyaret eden tüm kullanıcılar Kullanım Koşulları’mızı ve Gizlilik ve Güvenlik Politikamızı kabul etmiş sayılırlar. Soru ve sorunlarınız için İletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.