En İyi Çizgi Diziler ve İçerisi Macera Dolu Dünyaları

avatar

Engin korkmaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

En iyi çizgi diziler bitti, hepsini izledim diye düşünebilirsiniz. Dijital platformların yaygınlaşması ile birlikte dünya genelinde birçok diziye ulaşabilir hale geldik. İzleyecek dizi kalmadığını, popüler tüm dizileri izlediğini düşünenlerin mutlaka yazımızın devamını okumasını tavsiye ediyoruz. Netflix başta olmak üzere internet dünyasında birbirinden kaliteli çizgi diziler yayınlanmaya devam ediyor. Sizler için en popüler ve izleyiciyi kendisine bağlayan çizgi dizileri araştırdık.

Rick & Morty (IMDB 9.3)

Dizinin çekimleri 2013 yılında başlamış. Bugüne kadar milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip edilen dizinin 9.3 IMDB puanına sahip olması da seviyesini gözler önüne seriyor. Macera dolu bir çizgi dizi arıyorsanız alkolik bilim insanı Rick’in boyutlar arasında gerçekleştirdiği yolculuğa katılabilirsiniz.

Ricky & Morty

Avatar: Son Hava Bükücü (IMBD 9.2)

Bir diğer macera dolu çizgi dizi Avatar: Son Hava Bükücü. Dünyada barışı sağlamak ve dünyayı kurtarmak için girilen sürükleyici maceraya ortak olmak isteyenlerin kaçırmaması gerekiyor.

Avatar Son Hava Bükücü

En İyi Çizgi Diziler Arasında Favorimiz Batman: The Animated Series (IMDB 9.00)

Bir efsane olarak hafızalara kazınan Batman, 3 dalda Emmy Ödülü sahibi olmuş ve günümüzde de sevilerek izlenmektedir. Dizinin çekimleri 1992 – 1995 yılları arasında gerçekleştirilmiştir.

Batman: The Animated Series

Archer (IMBD 8.7)

2009 yılında yayınlanmaya başlayan dizi polisiye severlerin vazgeçilmezleri arasında yer alacaktır. Sterling Archer’in maceralarını konu alan dizi uzun yıllar boyunca popülerliğini sürdürecektir.

Archer

Futurama (IMBD 8.5)

1999 yılında yayınlanmaya başlanan bilim kurgu tadındaki Futurama’nın son bölümü 2013 yılında çekildi. Philip J. Fry karakterinin 21. yüzyılda dondurulduktan sonra 3000 yılında uyandırılmasıyla macera başlamaktadır.

Futurama

Family Guy (IMBD 8.2)

Tam olarak macera dizisi olmasa da böyle bir listede Family Guy’a yer vermemek haksızlık olurdu. Aslına bakarsanız her ailenin yaşamı kendi içerisinde başlı başına bir macera değil midir? Griffin ailesinin hayatını konu alan ve hayata eleştirel açıdan bakmamıza yardım eden diziyi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hatta bildiğiniz tüm dizileri unutup Family Guy’a başlayabilirsiniz.

Şimdiden tüm ziyaretçilerimize keyifli seyirler dileriz. Dizilerin büyük bir bölümü Netflix bünyesinde yayınlanmaktadır.

Çizgi dizilerden hoşlanmayanları diğer dizi listemize davet ediyoruz.

 • Kelebek Etkisi Filminin Konusu Nedir? – İnternet Blogu
  9 ay önce

  […] zamana kadar izlemeyen ziyaretçilerimizin geç olmadan serinin üç filmini de izlemelerine tavsiye ediyoruz. Serinin birinci filmini izleyen kişiler zaman kaybetmeden ikinci ve üçüncü filmleri […]

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

En İyi Çizgi Diziler ve İçerisi Macera Dolu Dünyaları