Bedava İnternet Kazandıran Uygulama: BİP

Turkcell'in yerli mobil uygulama yapma konusundaki girişimlerini Türk kullanıcılar olarak olumlu karşılıyoruz. Yerli otomobil üretecek firmalar arasında yer almasıyla birlikte bu girişimlerini zirveye taşıdı. Turkcell'in geliştirdiği uygulamalar arasında en çok ses getireni kuşkusuz 'BİP'. 
avatar

internetblogu

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

‘BİP’ Nedir?

Bir Whatsapp benzeri mobil bir uygulamadır. Bana göre Whatsapp’tan çok daha gelişmiş özelliklere sahip. Sesli, görüntülü ve yazılı iletişimi sağlayan bir sohbet uygulaması olmasının yanı sıra, aynı zamanda da bir sosyal paylaşım platformu. İçinde farklı birçok kanal var.

BİP’te Neler Yapabilirim?

Turkcell BİP uygulaması üzerinden internet bağlantınız aracılığıyla sesli, görüntülü ve yazılı iletişim sağlayabileceğiniz gibi; interneti olmayan bir yakınınızı da arayabilirsiniz. Sizin internet bağlantınızı ve BİP dakikalarınızı kullanarak yapabileceğiniz bu işlemde, aradığınız kişi normal bir çağrı olarak görecek.

Bunun dışında Akıllı Faks, Kim 1 GB İster, Nöbetçi Eczaneler, Şans Oyunları, vb. birçok kanal bulunuyor. Aynı zamanda büyük markaların da online işlem kanalları geliştirilmiş durumda. Bip son olarak uygulama üzerinden para alışverişi yapılabileceğini açıkladı.

Turkcell BİP Kampanyaları

Turkcell, uygulamalarının gelişimini ve yayılmasını hızlandırmak için bol bol promosyonlar dağıtıyor. Bu cömertlikten en büyük dilimi alan da BİP. Turkcell, çoğu paketinde BİP kullanımları için 5 GB internet hediyesi veriyor. Bunun dışında normal kullanımlar için de hediyeleri bitmiyor. Eğer telefonunuzda BİP yüklüyse ve internet kullanımını abatmıyorsanız, paketinizin internetine geçmemeniz sürpriz olmaz.

İşte BİP hediye internet şartları:

 • BİP uygulamasını ilk defa indirenlere Turkcell anında 1 GB internet hediye ediyor.
 • BİP üzerinde grup kurarak ilk mesajı attığınızda 1 GB sizin oluyor.
 • 5 gün boyunca üst üste günde en az 10 mesaj atarsanız 5. günün sonunda 1 GB internet kazanıyorsunuz.
 • ‘Kim 1 GB İster’ kanalını takip ederek, sorulacak 15 soruya doğru cevap verirseniz haftalık 1 GB internetin sahibi oluyorsunuz. Yarışmaya katılım günde 1 ile sınırlı. Üst üste internet hediyesi kazanmanız durumunda sonraki kazandığınız ödül, ilk ödülün kullanım süresi bitiminde hattınıza tanımlanıyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER

Sıradaki içerik:

Bedava İnternet Kazandıran Uygulama: BİP