web analytics

Steam Fiyatı 6 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

  • internetblogu

Indiagala, Steam’de 6 TL karşılığında satılan Snowball! isimli bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarının hizmetlerine sundu. Gerekli işlemlerin yapılmasıyla birlikte oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Indiegala, ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu oyunlar her ne kadar yüksek sistem gereksinimleri istemese de çokça popüler olan oyunlar arasında olmasa da oynanabilecek seviyede oyunlar. Indiegala bu sefer Snowball! isimli bir oyunu ücretsiz yaptı. Valve’ın oyun platformu Steam’de 6 TL’ye sahip olacağınız bu oyunun amacına gelin yakından bakalım.

Aslında bu oyunu gören ileri yaştaki takipçilerimizin akıllarına doğrudan eski Windows işletim sistemlerini ve oyun salonlarını getirecekler. Bunun sebebi bu oyunun hem çok daha öncelerde jetonla oynanan hem de Windows işletim sistemlerine dahil edilen bir oyun olması. Pinball ismiyle bilinen oyuna çok benzeyen Snowball!, oynanış olarak Pinball ile neredeyse aynı. Bir kartopu küresini yönetmeye çalıştığımız bu oyunda mümkün olan en yüksek puanı toplamaya ve karpotunu düşürmemeye çalışıyoruz.