web analytics

Dünya’nın En Zengin 10 Çocuğu

 • internetblogu

Zenginlik kavramı genellikle biz büyükler ile yan yana geliyor. Ancak dünya o kadar hızlı bir değişim içinde ki artık dünya’nın en zengin 10 çocuğu olarak anılan ve sıralanan minikler grubu var. Bu yazımızda sizler için zenginlikte ülke sınırlarını aşan 10 minik çocuktan bahsedeceğiz.

 1. Jaylen Bledsoe

Jaylen doğuştan zengin olan çocuklardan değil. Henüz 13 yaşında kendi adını taşıyan bir şirket kurarak kısa zaman içinde büyük bir birikime ulaşmayı başardı. Şimdilerde Jaylen bir CEO ve şirketinin patronluğunu üstlenmiş durumda.

 1. Nick D’ aloision

Nick’te kendi çabaları ile milyonerliğe ulaşan bir çocuk. 2012 yılında kendi ürettiği Summly adında bir uygulama ile milyonlar kazandı ve uygulamayı çıkardığı yıl en çok indirilen ve kullanılan uygulamalar arasına girdi. Şimdilerde 30 milyon dolarlık bir serveti var ve hızla kazanmaya devam ediyor.

 1. Axl Jack

Axl Jack doğuştan şanslı olan çocuklardan birisi. Ünlü şarkıcı Fergie ve babası Josh Duhamel’in biricik oğulları Axl Jack dünya’nın en zengin 10 çocuğu arasında yer alıyor.

 1. Apple ve Moses Martin

Aplle ve Moses kardeşler zengin olarak dünyaya gelen çocuklardan. Her ne kadar şuanda anne ve baba ayrı olsa da çocukların serveti dudak uçuklatıyor.

 1. Maximilan ve Emme Muniz

Jennifer Lopez’in ikizleri olan ufaklıklar dünyaya şanslı gelenler arasında yer alıyor. Eşi ile boşanan Lopez hala çocukları için büyük yatırımlar gerçekleştiriyor.

 1. Evan EvantubeHD

Son yılların en popüler video paylaşım sistemi olan Youtube de ünlü olan Evan henüz 6 yaşında iken büyük paralar kazanmaya başlayanlardan. Kendi çabaları ile dünya’nın en zengin 10 çocuğu arasına girmeyi başaran oldukça başarılı bir minik.

 1. Dannielynn Hope Marshall Birkhead

2007 yılında aşırı dozdan hayatını kaybeden Anna Nicole’nın kızı olan Daninelynn serveti bugün için toplamda 59 milyon dolar.

 1. Suri Cruise

Soyadında anlaşılacağı üzere Tom Cruise’nin biricik kızı Suri doğuştan zengin olanlardan. Oldukça rahat bir hayar süren Suri bu servet ile ömrünü rahatlıkla geçirebilir.

 1. Knox ve Vivienne Pitt

Dünya’nın muhteşem çifti Angelina ve Brad Pitt en çok yatırımı ikizlerine yapıyor. Elbette diğer çocukları içinde büyük yatırımlar var.

 1. Prens George Louis

Listenin bir numarasını en sona sakladık. İngiliz kraliyet ailesinin varisi olan prens bu yatırımları nasıl değerlendirecek merak ediliyor.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.